معرفی و توضیح محصول, مواد خام پیکسل

چرا پیکسل خام ایرانی ؟

چرا پیکسل ایرانی

یکی از مهم ترین دغدغه همکاران، بالا بودن کیفیت پیکسل تولیدی میباشد و با توجه به امتحان پس دادن پیکسل چینی، بعضی از همکاران مایل به خرید پیکسل ایرانی نیستند!

اما دلیل انتخاب پیکسل چینی چیست؟

یکی از دلایل انخاب پیکسل چینی کمبود مجموعه تولیدی و پخش پیکسل ایرانی در مدل های مختلف میباشد؛ و آن دسته از مجموعه هایی که کار پخش را انجام میدهند، فروش زیر هزار عدد ندارند!

   اما یک دلیل دیگر را میتوان میان پاسخ همکاران پیکسل زن یافت و آن هم کیفیت پایین پیکسل ایرانی است. اما واقعا اینطور است؟!

دلیل این پاسخ تا حدودی روشن است. زمانی مجموعه های تولیدی دست به تولید پیکسل زدند که با نواقصی همراه بود و این پیکسل های سری اولیه را با وجود مشکل اما وارد بازار کردند! و این عامل اصلی بد وجهه شدن پیکسل ایرانیست.

انواع پیکسل ها حتما بخوانيد: انواع پیکسل ها

اما مجموعه فایدیم پس از تست های اولیه پیکسل ۴۴، نکات و مشکلات را برسی ولی وارد بازار نکرد و پس از مدتی فایدیم سری جدید پیکسل های ایرانی را وارد بازار کرد. حالا مجموعه فایدیم برای آن دسته از همکارانی که به پیکسل های ایرانی یقین ندارند طرحی قرار داده است تا مجموعه ها تعدادی پیکسل خام را بصورت رایگان تست کنند تا متوجه کیفیت بالای آن شوند. برای نمونه تست رایگان با ما تماس بگیرید.

 

چرا پیکسل ایرانی

 

   از مهم ترین مشکلات پیکسل های تولید اولیه ایرانی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بزرگ بودن قطر تیکه سوزن دار پیکسل و گیر کردن در دستگاه و عدم پرس مطلوب
  • لبه بسیار کم تیکه سوزن دار پیکسل و نگرفتن پرس بصورت کامل

اما حالا سری جدید پیکسل های خام ایرانی در مجموعه فایدیم بفروش میرسد. این پیکسل ها مشکلات قبل را ندارند و میتوان گفت قابل رقابت و حتی بالاتر از جنس چینی میباشد و چندین نمونه بصورت تصادفی از پیکسل ها تست گرفته شده است و میشود.

بازدید: 29

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *